WRÓĆ SILNIEJSZY
DO GRY

FIZJOTERAPIA SPORTOWA LESZNO
Strona główna » Fizjoterapia Leszno » Fizjoterapia sportowa Leszno

Rehabilitacja sportowa Leszno

Fizjoterapia sportowa skierowana jest do osób, dla których sport stanowi ważny element codzienności, niezależnie czy jesteś amatorem czy zawodowcem. Współpraca z fizjoterapeutą sportowym pozwoli zadbać Ci o zmniejszenie ryzyka kontuzji, zregenerować się po wysiłku oraz powrócić do Twojego sportu po kontuzji. Odwiedź nas w Lesznie i czerp radość ze swojej dyscypliny!

Na czym polega fizjoterapia sportowa?

Fizjoterapia sportowa to kompleksowe działanie na wielu płaszczyznach, aby zapewnić Ci jak najszybszy i najbezpieczniejszy powrót do sportu. Od edukacji po optymalizację Twojego planu treningowego aż do wprowadzenia ćwiczeń rehabilitacyjnych i profilaktycznych. Nasze działania zależą od Twojego celu. Jesteś po kontuzji? Pokażemy Ci jak wrócić do pełnej sprawności i sportu na wysokich obrotach. Czujesz się przemęczony? Zadbamy o Twoją regenerację. A może chcesz zapobiegać kontuzjom? Wskażemy Ci odpowiednią profilaktykę. Wiemy, że sport stawia wysokie wymagania, dlatego chcemy Cię do nich jak najlepiej przygotować. Zaufaj specjalistom Fizjomate.

Oferta rehabilitacji sportowej w Lesznie

Już podczas pierwszej wizyty z fizjoterapeutą sportowym Fizjomate dowiesz się jakie są Twoje mocne i słabe strony; co wymaga poprawy oraz o jakie elementy należy zadbać w przyszłości, aby uniknąć kontuzji. Pierwsza wizyta to szczegółowy wywiad, dokładna diagnostyka oraz pierwsze interwencje. Diagnostyka osoby uprawiającej sport nie powinna opierać się tylko na badaniu manualnym, dlatego fizjoterapeuci w Lesznie wykorzystują testy siły, skoczności i specyficzne pod Twoją dyscyplinę. W zależności od potrzeb dobierzemy odpowiednie elementy terapii manualnej oraz ćwiczeń. W przypadku fizjoterapii sportowej szczególny nacisk kładziemy na ruch. Żadna terapia manualna nie przygotuje Cię na wymogi sportu tak bardzo jak odpowiedni trening. W ramach wizyty stosujemy takie metody jak: kinesiotaping, elektrostymulację, indywidualnie dobrane ćwiczenia oraz wskazówki i porady do wykorzystania samodzielnego.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje fizjoterapia sportowa?

Niezależnie od powodu z jakiego chcesz skorzystać z fizjoterapii sportowej w Lesznie oraz metod wykorzystanych podczas wizyty koszt pojedynczego spotkania wynosi 200zł. Jeżeli chcesz współpracować i ufasz naszej wiedzy, przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety 4 wizyt po 180 zł każda lub 8 wizyt po 160 zł każda.

Nie pozwól by kontuzja zabrała Ci radość ze sportu i skontaktuj się z nami!

Nasi fizjoterapeuci – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!