Strona główna » Fizjoterapia Leszno » Fizjoterapia sportowa Leszno

WRÓĆ SILNIEJSZY
DO GRY

FIZJOTERAPIA SPORTOWA LESZNO

Rehabilitacja sportowa Leszno

Fizjoterapia sportowa skierowana jest do osób, dla których sport stanowi ważny element codzienności, niezależnie czy jesteś amatorem czy zawodowcem. Współpraca z fizjoterapeutą sportowym pozwoli zadbać Ci o zmniejszenie ryzyka kontuzji, zregenerować się po wysiłku oraz powrócić do Twojego sportu po kontuzji. Odwiedź nas w Lesznie i czerp radość ze swojej dyscypliny!

Na czym polega fizjoterapia sportowa?

Fizjoterapia sportowa to kompleksowe działanie na wielu płaszczyznach, aby zapewnić Ci jak najszybszy i najbezpieczniejszy powrót do sportu. Od edukacji po optymalizację Twojego planu treningowego aż do wprowadzenia ćwiczeń rehabilitacyjnych i profilaktycznych. Nasze działania zależą od Twojego celu. Jesteś po kontuzji? Pokażemy Ci jak wrócić do pełnej sprawności i sportu na wysokich obrotach. Czujesz się przemęczony? Zadbamy o Twoją regenerację. A może chcesz zapobiegać kontuzjom? Wskażemy Ci odpowiednią profilaktykę. Wiemy, że sport stawia wysokie wymagania, dlatego chcemy Cię do nich jak najlepiej przygotować. Zaufaj specjalistom Fizjomate.

Oferta rehabilitacji sportowej w Lesznie

Już podczas pierwszej wizyty z fizjoterapeutą sportowym Fizjomate dowiesz się jakie są Twoje mocne i słabe strony; co wymaga poprawy oraz o jakie elementy należy zadbać w przyszłości, aby uniknąć kontuzji. Pierwsza wizyta to szczegółowy wywiad, dokładna diagnostyka oraz pierwsze interwencje. Diagnostyka osoby uprawiającej sport nie powinna opierać się tylko na badaniu manualnym, dlatego fizjoterapeuci w Lesznie wykorzystują testy siły, skoczności i specyficzne pod Twoją dyscyplinę. W zależności od potrzeb dobierzemy odpowiednie elementy terapii manualnej oraz ćwiczeń. W przypadku fizjoterapii sportowej szczególny nacisk kładziemy na ruch. Żadna terapia manualna nie przygotuje Cię na wymogi sportu tak bardzo jak odpowiedni trening. W ramach wizyty stosujemy takie metody jak: kinesiotaping, elektrostymulację, indywidualnie dobrane ćwiczenia oraz wskazówki i porady do wykorzystania samodzielnego.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje fizjoterapia sportowa?

Niezależnie od powodu z jakiego chcesz skorzystać z fizjoterapii sportowej w Lesznie oraz metod wykorzystanych podczas wizyty koszt pojedynczego spotkania wynosi 200zł. Jeżeli chcesz współpracować i ufasz naszej wiedzy, przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety 4 wizyt po 180 zł każda lub 8 wizyt po 160 zł każda.

Nie pozwól by kontuzja zabrała Ci radość ze sportu i skontaktuj się z nami!

Nasi fizjoterapeuci – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!