POCZUJ ENERGIĘ
MŁODOŚCI

FIZJOTERAPIA OSÓB STARSZYCH
Strona główna » Fizjoterapia osób starszych

Rehabilitacja osób starszych na terenie Wrocławia

Rehabilitacja osób starszych skupia się na indywidualnym podejściu do pacjenta. Naszym wspólnym celem jest aktywność bez bólu, ryzyka upadku i cieszenie się codziennością bez ograniczeń. Ruch to przypływ sił witalnych, wyższy apetyt i bezpieczna przyszłość. Dlatego, aby móc w pełni cieszyć się życiem, warto nawet profilaktycznie odwiedzić rehabilitanta specjalizującego się w problemach osób w podeszłym wieku. Odpowiednio dobrane zabiegi oraz ćwiczenia do wykonywania w domu potrafią naprawdę zdziałać cuda.

Oferta fizjoterapii dla osób starszych

Oferta fizjoterapii dla osób starszych naszego wrocławskiego gabinetu to pełna opieka nad każdym, kogo dotyczą problemy podeszłego wieku. Jesteśmy gotowi przeprowadzić rehabilitację osób starszych w oparciu o różne dolegliwości, styl życia i potrzeby.

Rehabilitacja osób starszych. Kiedy jest potrzebna?

 • Gdy pojawiły się trudności w poruszaniu się oraz problemy z równowagą, a także kiedy występuje osłabienie mięśni i ból stawów.

 • Przy zwyrodnieniach stawów. Pomożemy Ci wzmocnić stawy i unikać bólu na co dzień.

 • Po operacji. Osoby starsze potrzebują intensywnej rehabilitacji, która uchroni je przed ograniczeniami w przyszłości, tj. zwyrodnieniami, bólem, trudnościami w chodzeniu.

 • Po upadku lub kontuzji. Upadek u osób starszych często jest przełomowym momentem w poruszaniu się. Trauma po upadku może być tak duża, że powrót do chodzenia jest nie lada wyzwaniem.

Poznaj szczegółową ofertę.

Ile kosztuje fizjoterapia osób starszych we Wrocławiu?

Fizjoterapia osób starszych kosztuje już od 130 zł za wizytę. To najkorzystniejsza cena, która obowiązuje w pakiecie „Uwolnij swoje zdrowie”. Umów się na pierwszą wizytę i dowiedz, jaki będzie dla Ciebie najlepszy.

Wybierz miejsce, które najbardziej Ci pasuje, i umów się na rehabilitację osób starszych. Znajdziesz nas we Wrocławiu. Dogodny dojazd oraz miejsca parkingowe to wygoda, a do tego dostosujemy pasujący termin wizyty, abyś zgodnie ze swoim planem dnia dotarł na miejsce wizyty. Umów się już dziś przez naszą stronę lub zadzwoń do nas.

Indywidualne dopasowanie ilości wizyt pod Twoje potrzeby. Na pierwszej wizycie ze swoim terapeutą, ustalisz jak, często potrzebujesz rehabilitacji. Częstość wizyt warunkuje efektywne osiągnięcie celu Twojej rehabilitacji.

Rehabilitacja osób starszych to Twoja inwestycja na przyszłość, a życie bez bólu i funkcjonowanie bez ograniczeń to nasz wspólny cel. Nie czekaj, aż pojawi się ból! Już teraz zacznij działać. Umów się na konsultację fizjoterapeutyczną i dowiedz, jak zapobiegać dyskomfortowi fizycznemu.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile trwa fizjoterapia osób starszych?

Rehabilitacja osób starszych trwa od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Wszystko jest zależne od tego, jak szybko osiągnięte zostaną cele rehabilitacji u osoby starszej. Sprawność fizyczna i samodzielność jest nadrzędnym wyznacznikiem postępu leczenia.

Od czego zależy czas trwania rehabilitacji osób starszych?

 • Przyczyna podjęcia rehabilitacji — złamanie, upadek lub profilaktyka.

 • Twoja sprawność przed przystąpieniem do rehabilitacji. Im jesteś bardziej sprawny, tym szybszy postęp procesu rehabilitacji.

 • Incydenty z przeszłości. Wcześniejsze złamania, operacje, urazy.

Poznaj naszą ofertę. Fizjoterapia osób starszych — Wrocław

Poznaj naszą ofertę fizjoterapii osób starszych stworzoną specjalnie dla Ciebie oraz Twoich potrzeb. Poczuj się zaopiekowany i bezpieczny na każdym etapie procesu rehabilitacji dla osoby starszej. Powróć do swoich ulubionych aktywności bez bólu i spowolnij zwyrodnienie stawów. Razem unikniemy kolejnego upadku, chroniąc Cię przed urazem.

Korzyści przejścia pełnej fizjoterapii dla osób starszych:

 • silne kości i stawy na lata,

 • niwelowanie bólu,

 • odbudowa mięśni,

 • stabilność i brak ryzyka upadku podczas chodzenia,

 • brak ograniczeń na co dzień,

 • wzrost siły witalnej,

 • większy apetyt.

Nasz zespół fizjoterapeutów i trenerów Fizjomate zapewni Ci jakość usług na najwyższym poziomie. Poczujesz oparcie w kadrze, co sprawi, że zastaniesz u nas atmosferę jak w domu.

Przeprowadzimy Cię sprawnie przez proces rehabilitacji, dlatego już dziś umów się na wizytę i zacznij żyć pełnią życia.

Dlaczego tak ważne jest, aby rozpocząć fizjoterapię od razu po urazie, upadku czy zauważeniu bólu?

 • Unikniesz niebezpiecznych powikłań po urazie lub bólu.

 • Szybciej wrócisz do codzienności sprzed urazu.

 • Twoje mięśnie nie zanikną. Rozpoczynając rehabilitację zbyt późno, jesteśmy narażeni na zanik mięśni, które bardzo często trudno jest odbudować.

 • Zmniejszysz ryzyko kolejnego upadku.

 • Ból nie pogorszy się. Obciążenie wątroby lekami przeciwbólowymi na dłuższą metę nie jest dobrym pomysłem!

Nasi fizjoterapeuci – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Fizjoterapia osób starszych. – FAQ


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!