WRÓĆ SILNIEJSZY
DO GRY

FIZJOTERAPIA SPORTOWA

Strona główna » Fizjoterapia sportowa

Rehabilitacja sportowa we Wrocławiu

Fizjoterapia sportowa to dział skierowany przede wszystkim do sportowców, zarówno amatorów, jak i zawodowców. Dzięki współpracy z fizjoterapeutą sportowym zadbasz o powrót do formy po kontuzji, regenerację po intensywnym wysiłku oraz mądrze wprowadzisz prewencję urazów. Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez sportu, ale jednocześnie chcesz uniknąć urazów i kontuzji, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z usług rehabilitacji sportowej. Odwiedź nasz gabinet we Wrocławiu już dziś!

Oferta fizjoterapii sportowej

Sport wymaga od wszystkich masy poświęcenia, a każdy trening stawia coraz to większe wyzwania dla organizmu. Fizjomate wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom, oferując Ci kompleksową ofertę fizjoterapii sportowej. Niezależnie od Twojego poziomu wytrenowania, a także dyscypliny zadbamy o Twoje zdrowie w trakcie kontuzji. Pomożemy zaplanować i wspomóc regenerację oraz mądrze, a także bezpiecznie wprowadzić elementy prewencji kontuzji do Twojego planu treningowego.

Rehabilitacja sportowa w przypadku kontuzji

Doznałeś kontuzji i zastanawiasz się, kiedy wrócisz do treningów? Pomożemy Ci od pierwszego dnia po urazie. Przeprowadzimy dokładną diagnostykę, pokażemy co, powinieneś robić w trakcie pierwszych dni po kontuzji, a także zaplanujemy rehabilitację sportową i etap powrotu do sportu.

Naszym celem przede wszystkim będzie szybki i bezpieczny powrót do zdrowia. Nie chcemy, żeby kontuzja wróciła, dlatego odpowiednio przygotujemy Cię na wyzwania, z jakimi zmagasz się podczas treningów czy zawodów. Wyobraź sobie miejsce, w którym od początku do końca traktowany jesteś niczym Michael Jordan, który musi wrócić na finały play-off. To właśnie umożliwia rehabilitacja sportowa we Wrocławiu w gabinecie Fizjomate!

Fizjoterapia sportowa jako element regeneracji

Jak pewnie wiesz, każdy zawodowy sportowiec korzysta z usług fizjoterapeutów, w celu wspomagania regeneracji po treningu i zadbania o własne zdrowie, a co z tym idzie, formę na lata. W Fizjomate niezależnie, czy jesteś zawodowcem, czy amatorem, nasi fizjoterapeuci sportowi ugoszczą Cię z pełnym zaangażowaniem. Dostosujemy indywidualnie zabiegi pomagające zmniejszyć bolesność, ulżyć mięśniom, zregenerować, wyciszyć i zwiększyć Twoją gotowość do kolejnego treningu. Poza tym pomożemy Ci w doborze zabiegów, jakie możesz wykonywać w domu, oraz odpowiemy na pytania dotyczące regeneracji.

Fizjoterapia sportowa jako element prewencji kontuzji

Kontuzje to zmora każdego sportowca. Rozumiemy, jak wspaniale jest trenować i cieszyć się zdrowiem, unikając jednocześnie urazów sezon po sezonie. Aby tak się stało, warto w swój plan treningowy wprowadzić udowodnione i sprawdzone działania mające na celu prewencję kontuzji. Nie zapewniają one 100% ochrony, ale w wielu przypadkach zmniejszają ilość uszkodzeń nawet o połowę. W Fizjomate oferujemy Ci indywidualnie dobraną do Twojej dyscypliny, wymagań i wcześniejszych urazów rehabilitację sportową, która skutkuje zmniejszeniem szans na kontuzję.

Poznaj szczegółową ofertę

Fizjoterapia w tenisie

Fizjoterapia w kolarstwie

Fizjoterapia we wspinaczce

Fizjoterapia w sztukach walki

Ile kosztuje fizjoterapia sportowa?

Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z fizjoterapii sportowej w celu wyleczenia kontuzji, zadbania o regenerację, czy w ramach prewencji, koszt pojedynczej wizyty zaczyna się od 150 zł. Jeżeli ufasz naszej wiedzy i podejściu, mamy dla Ciebie około 10% zniżki przy zakupie 10 wizyt fizjoterapeutycznych na naszym sklepie. Skorzystaj już dziś i wejdź na nowy poziom zdrowia!

Ile trwa fizjoterapia sportowa?

Za ile wrócę do treningów? To pytanie zadaje sobie każdy sportowiec po kontuzji. W Fizjomate nie chcemy obiecywać nierealnych terminów i ryzykować odnowienia urazu. Podczas pierwszej wizyty wykonujemy dokładną diagnostykę oraz przeprowadzamy wywiad, a także prognozujemy przewidywany czas powrotu do sportu zależnie od miejsca urazu, historii kontuzji czy Twojej zdolności do regeneracji. W jednym wypadku będzie to tydzień, w innym kilka miesięcy. Pamiętaj również, że wraz z kolejnymi wizytami czas powrotu może się zmieniać. Chcesz poznać swoją drogę rehabilitacji sportowej? Umów się na pierwszą wizytę już dziś.

Szukasz fizjoterapeuty sportowego w ramach regeneracji i prewencji kontuzji? Taka współpraca może trwać miesiąc, kwartał, sezon czy nawet kilka lat. Oferujemy Ci elastyczne godziny wizyt i częstotliwość, możemy pracować raz na tydzień, dwa lub miesiąc. Umów się na pierwszą wizytę — wspólnie dostosujmy plan fizjoterapii sportowej pod Ciebie.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Poznaj naszą ofertę — fizjoterapia sportowa

Szukasz fizjoterapeuty sportowego? Chcesz wrócić do formy po kontuzji? Zadbać o regenerację i prewencję? Kompleksowo pomożemy Ci w każdej sytuacji. Nasi fizjoterapeuci sportowi sprawią, że poczujesz się niczym w najlepszym klubie sportowym.

Na rehabilitację sportową składa się wiele elementów, które razem stanowią o kompleksowości naszych działań. Umów się na wizytę, a wspólnie przeanalizujemy Twój organizm, dowiemy się, jaki sport uprawiasz, jak długo, jakie masz cele, a także jakie są Twoje mocne i słabe strony. Indywidualnie dopasujemy działania, które pozwolą Ci wrócić do sportu, a w przypadku kontuzji zadbać o regenerację oraz zmniejszyć szansę na uraz. Korzystamy z najnowszych metod ze świata medycyny, wspólnie w zespole analizujemy nasze działania i wybieramy optymalne ścieżki. W ramach wizyty poza dokładną diagnostyką czy wywiadem możesz spodziewać się m.in. terapii manualnej, masażu, indywidualnie dobranych ćwiczeń, zabiegów fizykalnych oraz porad i wskazówek dotyczących samodzielnych działań po treningu bądź w domu. Wejdź na wyższy poziom, zapewnij sobie profesjonalną fizjoterapię sportową już dziś. Zapisz się teraz!

Nasi fizjoterapeuci – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Fizjoterapia sportowa. – FAQ


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!