DROGA PO ZDROWIE

FIZJOTERAPIA W KOLARSTWIE

Strona główna » Fizjoterapia sportowa » Fizjoterapia w kolarstwie

Fizjoterapia w kolarstwie we Wrocławiu

Fizjoterapia w kolarstwie skierowana jest do kolarzy na każdym poziomie zaawansowania. Współpraca z fizjoterapeutą pomaga zadbać o własne zdrowie, ograniczyć ryzyko kontuzji i zwiększyć komfort długiej jazdy na rowerze. Nasi fizjoterapeuci sportowi oferują indywidualne podejście w oparciu o testy diagnostyczne, terapię manualną i ćwiczenia wspomagające kolarza. Umów się na wizytę w naszym centrum Fizjomate we Wrocławiu!

Oferta fizjoterapii w kolarstwie

Każdy kolarz wymaga indywidualnie dobranej fizjoterapii w kolarstwie. W Fizjomate dbamy o to, abyś zawsze czuł się kompleksowo zadbany. W ramach leczenia oferujemy dokładną diagnostykę, testy, terapię dopasowana do problemu, a także indywidualne ćwiczenia wspomagające szybki i bezpieczny powrót na rower. Dzięki stałej współpracy z optymalizujesz swój trening, zniwelujesz dyskomfort podczas długiej jazdy na rowerze, a także pozbierasz się po niechcianych upadkach.

Jakie są najpopularniejsze kontuzje podczas jazdy na rowerze?

Fizjoterapia w kolarstwie prowadzona przez naszych wyspecjalizowanych fizjoterapeutów sportowych pomaga zniwelować najpopularniejsze kontuzje podczas jazdy na rowerze oraz wrócić do zdrowia po poważniejszych wypadkach. Zadzwoń do nas już dziś i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Najpopularniejsze kontuzje kolarza, w jakich na co dzień pomagamy naszym pacjentom to m.in.:

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Kiedy potrzebna jest fizjoterapia kolarza?

Fizjoterapia w kolarstwie może Ci pomóc w wielu różnych przypadkach. Dzięki stałej współpracy z fizjoterapeutą sportowym Fizjomate możesz wspomóc prewencję kontuzji i regenerację oraz regularnie dbać o zdrowie. W przypadku problemów bólowych w okolicy kręgosłupa, nadgarstków, kolan czy innych części ciała wraz z fizjoterapeutą zdiagnozujesz problem, uzyskasz profesjonalną pomoc, a także narzędzia do samodzielnej pracy w domu. Nieodzownym momentem współpracy z fizjoterapeutą jest wypadek na rowerze, podczas którego złamałeś przedramię czy zwichnąłeś obojczyk. Specjalistyczna opieka Fizjomate to bezpieczeństwo, że wrócisz do zdrowia. W ramach rehabilitacji zaopatrzymy Cię zaraz po urazie, przeprowadzimy przez cały proces leczenia oraz pomożemy wrócić do wydajności sportowej z przed kontuzji.

Ile trwa fizjoterapia sportowa w kolarstwie?

Czas rehabilitacji kolarza zależy od wielu czynników i nakładających się na siebie elementów. Zależnie od powagi problemu, poziomu wysportowania, ogólnego stanu zdrowia czy wcześniejszej historii kontuzji czas rehabilitacji może się zmieniać od kilku dni do nawet kilku miesięcy. Każda rehabilitacja kolarza przebiega w sposób indywidualny i dopasowany do Twoich potrzeb. W czasie trwania rehabilitacji zaopiekujemy się Tobą od A do Z. Uzyskasz profesjonalne badanie, diagnostykę funkcjonalną, terapię oraz ćwiczenia wspomagające leczenie. Zastanawiasz się ile będzie trwała Twoja rehabilitacja? Zadzwoń do nas i dowiedz się jak może wyglądać Twoja droga leczenia.

Poznaj naszą ofertę — fizjoterapia kolarza Wrocław.

Szukasz fizjoterapeuty sportowego specjalizującego się w pracy z kolarzami? W Fizjomate oferujemy Ci pełną opiekę i przyjazną atmosferę od pierwszego dnia rehabilitacji. Rozumiemy z jakimi problemami mierzą się kolarze, zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Na co dzień sami kochamy rowery i regularnie wyjeżdżamy na szosę. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować leczenie do prawdziwych problemów sportowca i jeszcze lepiej opiekować się Twoim zdrowiem. Korzystamy z najnowszych metod fizjoterapeutycznych, dbamy o to, aby nieustannie się rozwijać i współpracować z wieloma specjalistami. Odwiedź nas i przekonaj się jak bezpiecznie możesz wrócić na rower zapewnij sobie profesjonalną fizjoterapię sportową już dziś. Zapisz się teraz!

Nasi fizjoterapeuci – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Fizjoterapia w kolarstwie - FAQ


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!