KROK W
DOBRĄ STRONĘ

FIZJOTERAPIA PODOLOGICZNA
Strona główna » Fizjoterapia podologiczna

Rehabilitacja podologiczna

Fizjoterapia podologiczna specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu zaburzeń stóp. To również zapobieganie urazom stóp, kostek i kolan poprzez poprawę funkcji kończyn dolnych za pomocą różnych metod, takich jak terapia manualna czy indywidualnie dobrany plan ćwiczeń. Fizjoterapia podologiczna dla Fizjomate to pełne zaangażowanie w proces powrotu do zdrowia. Jak wygląda rehabilitacja podologiczna w naszym gabinecie? Zawsze staramy się dokładnie poznać problem każdego pacjenta,by móc jak najszybciej przywrócić go do zdrowia. Jeśli więc cierpisz z powodu bólu i problemów związanych m.in. z ostrogą piętową, to koniecznie powinieneś skorzystać z naszych usług w gabinecie we Wrocławiu.

Oferta fizjoterapii podologicznej we Wrocławiu

W Fizjomate dzięki doświadczeniu oraz zastosowaniu najnowszych technik oceny stopy możemy dokładnie zdiagnozować Twój problem i przygotować dla Ciebie w pełni indywidualny plan rehabilitacji podologicznej. Pomożemy Ci wrócić do ulubionych aktywności tak szybko, jak to możliwe.

Fizjoterapia podologiczna za sprawą oceny, dokładnej diagnostyki i doświadczenia naszych fizjoterapeutów pomoże Ci określić, czy ustawienie, siła oraz stabilność Twojej stopy są wystarczające do uprawiania danego sportu. Dowiesz się dzięki temu również, jaki wpływ ma Twoja ona na pozostałe stawy i czy istnieją jakieś czynniki, które mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka kontuzji.

Co m. in. leczymy w Fizjomate?

 • Zapalenie rozcięgna podeszwowego,

 • paluch koślawy,

 • uraz stopy,

 • haluksy,

 • ostrogę piętową,

 • zerwanie ścięgna Achillesa,

 • nerwiak Mortona,

 • skręcenie kostki.

W Fizjomate wspólnie przejdziemy przez kolejne etapy rehabilitacji stopy, a nasi fizjoterapeuci z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Razem postawimy Twój pierwszy krok bez bólu.

Ile trwa fizjoterapia podologiczna?

Pojedyncza konsultacja z naszym fizjoterapeutą podologicznym trwa do 60 minut. W tym czasie zostanie przeprowadzony z Tobą szczegółowy wywiad, ocena posturalna oraz testy diagnostyczne, które pozwolą nam dokładnie ocenić, czego dotyczy problem w Twojej stopie. Następny krok to wspólne omówienie celów i oczekiwań wobec naszej współpracy. Razem określimy częstotliwość spotkań, która nie wpłynie na plan Twojego tygodnia. Razem rozwiążemy problem Twojej stopy i wykorzystamy potencjał, jaki skrywa Twoje ciało. Wszystko po to, byś twardo oraz bez bólu stąpał po ziemi!

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje fizjoterapia podologiczna?

Rehabilitacja stopy kosztuje już od 150 zł za wizytę. Nie wiesz, ilu wizyt potrzeba, byśmy wspólnie rozwiązali Twój problem? Umów się na pierwszą wizytę rehabilitacji podologicznej i dowiedz się, jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy.

Wybierz miejsce, które odpowiada Ci najbardziej, i umów się na rehabilitację podologiczną w Fizjomate we Wrocławiu. Dogodny dojazd, miejsca parkingowe i ułatwienia dla osób niepełnosprawnych to niesamowita wygoda. Dostosujemy do Ciebie termin wizyty, abyś zgodnie ze swoim planem dnia dotarł na miejsce wizyty. Umów się już dziś przez naszą stronę lub zadzwoń do nas.

Poznaj naszą ofertę — fizjoterapia podologiczna

Nasi fizjoterapeuci badają kończyny dolne, znają biomechanikę ruchu sportowego, diagnozują schorzenia stóp oraz mogą zalecić odpowiednie obuwie, schematy treningowe, a w razie potrzeby także wkładki ortopedyczne, które można dopasować do buta sportowego.

W Fizjomate dla każdej wady i każdego urazu stóp fizjoterapeuta przygotowuje w pełni indywidualny program rehabilitacji podologicznej, który przywróci Ci radość z ruchu. Razem osiągniemy cele, które znacznie przewyższą Twoje oczekiwania

Jak wygląda rehabilitacja stóp w Fizjomate? Oto jej etapy.

 • Rozmowa — to czas na dokładny i obszerny wywiad dotyczący obecnego problemu, jak również poprzednich kontuzji i urazów;

 • przyczyna urazu — źródło bólu często nie jest wynikiem urazu. Szczegółowe badanie przeprowadzone przez naszych fizjoterapeutów ujawni przyczyny, które poskutkowały powstaniem problemu;

 • indywidualny plan leczenia — masz potencjał, by robić niesamowite rzeczy. Fizjoterapia podologiczna pomoże Ci nie tylko uniknąć obecnego problemu. Chcemy, byś wrócił do zdrowia silniejsz;.

 • profilaktyka — razem rozpoznamy wszelkie trudności, czynniki ryzyka i wspólnie opracujemy strategię ich zwalczania.

Jeśli szukasz specjalistów, którzy zajmą się leczeniem bólu stopy, a także haluksów, ostrogi piętowej i innych schorzeń kończyny dolnej, to koniecznie odwiedź nasz gabinet we Wrocławiu.

Nasi fizjoterapeuci – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Fizjoterapia podologiczna – FAQ


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!