UZYSKAJ TRWAŁY EFEKT PIĘKNA

FIZJOTERAPIA w chirurgii plastycznej

Strona główna » Fizjoterapia w chirurgii plastycznej

Rehabilitacja w chirurgii plastycznej

Rehabilitacja w chirurgii plastycznej jest niezbędnym elementem wsparcia procesu gojenia i powrotu do sprawności po zabiegu. Rozpoczęcie fizjoterapii w Fizjomate już w pierwszym tygodniu po operacji gwarantuje szybsze oraz trwalsze efekty estetyczne.

Oferta fizjoterapii w chirurgii plastyczne

Nasza oferta fizjoterapii w chirurgii plastycznej Fizjomate pomoże wrócić Ci do codzienności bez bólu – rehabilitacja po operacji plastycznej to kluczowy etap, który wpływa nie tylko na skrócony czas rekonwalescencji, ale także zapewnia zadowalające efekty.

Rehabilitacja, w tym fizjoterapia, w chirurgii plastycznej jest potrzebna po zabiegach:

  • powiększania piersi implantami,

  • plastyki brzucha (abdominoplastyki),

  • korekcji nosa,

  • liposukcji (brzucha, podbródka, ramion),

  • plastyki oraz liftingu (piersi, powiek, twarzy, ud),

  • a także innych, przy których powstaje blizna.

Rozpoczęcie fizjoterapii po operacji plastycznej w Fizjomate już w pierwszym tygodniu pozwala na sprawne odprowadzanie obrzęku poprzez drenaż limfatyczny. Pośrednia praca z blizną oraz tkankami po zabiegu sprawia, że możemy uniknąć wszelkich powikłań i wrócić do codziennych aktywności bez ograniczeń.

Fizjoterapia w chirurgii plastycznej we Wrocławiu

Fizjoterapia w chirurgii plastycznej we Wrocławiu obejmuje szeroki zakres usług, w tym terapie manualne, ćwiczenia terapeutyczne oraz edukację pacjentów. Naszym celem jest nie tylko pomóc Ci odzyskać pełną sprawność, ale także nauczyć Cię, jak utrzymać zdrowie i dobry stan ciała na przyszłość.

Pacjentki po operacjach plastycznych często pozostają w szpitalu przez dobę lub dwie. Nasza współpraca z chirurgiem plastykiem pozwala na zaopiekowanie się nimi – już na oddziale – w pierwszym dniu po operacji.

Fizjoterapeuta w chirurgii plastycznej pokaże Ci, co można robić po operacji, np. jak wstawać z łóżka, spać w nocy, a także funkcjonować na co dzień – ból będzie mniejszy, gdy od pierwszej doby nie będziesz bał się aktywności. Ćwiczenia pokazane przez fizjoterapeutę na oddziale i zalecenia co do ruchu (spacery czy ćwiczenia oddechowe) pozwolą szybko pozbyć się bólu.

Jeśli jesteś przed lub po operacji plastycznej, zapraszamy do kontaktu z Fizjomate, by dowiedzieć się, jak wygląda codzienność po zabiegu, który planujesz.

Poznaj szczegółową ofertę.

Ile kosztuje fizjoterapia po operacji plastycznej?

Koszt fizjoterapii po operacji plastycznej we Wrocławiu to 250 zł za pojedynczą wizytę. Pacjentki najczęściej decydują się jednak na zakup pakietu 3 wizyt, wydając jednorazowo 700 zł. Wiemy, jak ważne jest zrozumienie przez nie procesu leczenia po operacji, dlatego na pierwszej wizycie szczegółowo go omawiamy i realizujemy zalecenia lekarza.

Ile trwa fizjoterapia po operacji plastycznej?

Fizjoterapia po operacji plastycznej trwa do momentu zakończenia procesu gojenia się tkanek i powrotu do oczekiwanej sprawności. Pacjentki pracują z fizjoterapeutą Fizjomate od 4 do 12 tygodni. Czas ten zależny jest od zabiegu, jaki został przeprowadzony – większe operacje wymagają dłuższej pracy z fizjoterapeutą. Konieczne jest udanie się na rehabilitację po operacji plastycznej, aby dowiedzieć się, ile potrwa rekonwalescencja. Pacjenci mogą zadzwonić do nas już przed planowanym zabiegiem, chcąc uzyskać informacje dotyczące powrotu do zdrowia oraz przygotowania do operacji plastycznej.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Rehabilitacja w chirurgii plastycznej we Wrocławiu – poznaj naszą ofertę

Oferta rehabilitacji w chirurgii plastycznej to wsparcie dla Ciebie w każdym tygodniu po operacji. Pomoc fizjoterapeuty daje Ci nieocenione korzyści, np. zmniejsza do minimum ryzyko powikłań mogących pojawić się na którymś z etapów rekonwalescencji. Współpraca chirurga plastyka z fizjoterapeutą to coś, co wyróżnia nasze usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fizjoterapii po operacji plastycznej – działamy we Wrocławiu.

Nasi fizjoterapeuci.

Pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Fizjoterapia w chirurgii plastycznej – FAQ


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!