UZYSKAJ TRWAŁY EFEKT PIĘKNA

FIZJOTERAPIA PO POWIĘKSZANIU PIERSI

Strona główna » Fizjoterapia w chirurgii plastycznej » Fizjoterapia po powiększaniu piersi

Rehabilitacja po powiększaniu piersi

Rehabilitacja po powiększaniu piersi jest niezwykle ważna dla zdrowia oraz sprawności. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu warto rozpocząć wizyty u specjalisty, aby uniknąć powikłań pooperacyjnych w przyszłości.

Oferta fizjoterapii po powiększaniu piersi

Fizjoterapia po powiększaniu piersi to proces rehabilitacji przygotowany dla pacjentki – został on dostosowany do rodzaju wykonywanego zabiegu. Współpraca z chirurgami plastycznymi daje nam możliwość jak najlepszego podejścia do każdej z nich.

Operacje biustu, które wymagają rehabilitacji w chirurgii plastycznej:

  • powiększanie piersi implantami,

  • przeszczep tkanki tłuszczowej do piersi,

  • zmniejszenie piersi,

  • lifting piersi.

Nasze usługi obejmują indywidualnie dobrany pod każdą operację plan leczenia. Już w pierwszym tygodniu po zabiegu kluczowe dla Twojego ciała jest sukcesywne pozbywanie się obrzęku okolicy operowanej. Drenaż limfatyczny wspiera prawidłowy proces gojenia się tkanek i zapobiega zastojom obrzęków w ciele. Dajemy Ci wsparcie, jakiego potrzebujesz. Dzięki nam będziesz wiedziała, jak bezpiecznie oraz bez bólu wrócić do aktywności po operacji, a także w jaki sposób zadbać o swoje ciało, aby uniknąć powikłań i uzyskać trwałe efekty w przyszłości.

Niewygodna pozycja w nocy, a także odczuwanie dyskomfortu podczas wielu codziennych czynności utrudniają Ci życie w pierwszych tygodniach po operacji powiększania piersi? Ból pleców i pogorszenie się dolegliwości sprzed operacji to następstwa zmniejszonej aktywności po zabiegu. W Fizjomate dowiesz się, jak spać, przemieszczać się, a także funkcjonować w pierwszych tygodniach pooperacyjnych.

Fizjoterapia po powiększaniu piersi w Fizjomate (we Wrocławiu) stanowi klucz do szybszego powrotu do zdrowia, a także odzyskania sił. Naszym celem jest, abyś czuła się wspierana oraz zrozumiana, ponieważ każda operacja w pierwszych tygodniach rzuca cień wątpliwości i pojawia się wiele pytań, np. tych kwestionujących to, czy warto było się na nią zdecydować.

Dlatego, jeśli jesteś przed lub po operacji plastycznej, zapraszamy do kontaktu z Fizjomate, by dowiedzieć się, jak wygląda życie po zabiegu, który planujesz.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje fizjoterapia po powiększaniu piersi?

Koszt rehabilitacji po operacji piersi w Fizjomate wynosi 250 zł za pojedynczą wizytę. Możliwy jest również zakup atrakcyjnego cenowo pakietu – za 3 wizyty płaci się wtedy 700 zł. Pacjentki, które trzymają się zaleceń i angażują się w proces rehabilitacji, korzystają z fizjoterapii 1-2 razy w tygodniu po zabiegu. Na pierwszej konsultacji zaplanujemy jej przebieg – w oparciu o zalecenia chirurga.

Ile trwa fizjoterapia po powiększaniu piersi?

Fizjoterapia po powiększaniu piersi trwa od 10 do 12 tygodni – w zależności od rodzaju operacji biustu. Wiele czynników, takich jak ogólny stan zdrowia, reakcja organizmu po operacji, szybkość rekonwalescencji i poziom zaangażowania w proces rehabilitacji, wpływa na długość powrotu do pełnej formy. W przypadku powiększania piersi implantami, w ciągu 6-8 tygodni, wokół nich tworzy się torebka. Niezbędne jest zadbanie o prawidłowe gojenie się tkanek i mobilizację blizny, aby wyeliminować powikłania po operacji.

Rehabilitacja po powiększaniu piersi – poznaj naszą ofertę

W Fizjomate wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu dla pacjentek po operacji piersi. Powiększanie go czy też wręcz przeciwnie – zmniejszanie – wiąże się ze sporym stresem i strachem dotyczącym codzienności po zabiegu. Chcemy, abyś dobrze czuła się we własnym ciele, a także była zadowolona z rezultatów.

Nasza oferta rehabilitacji po operacji piersi we Wrocławiu to wielowymiarowe spojrzenie na fizjoterapię w chirurgii plastycznej. Łatwy kontakt ze specjalistą w Fizjomate daje pacjentkom poczucie bezpieczeństwa oraz pewności na co dzień.

Jeśli wykonasz operację u chirurga plastycznego, z którym współpracujemy, to czeka Cię wiele korzyści. Rehabilitację po powiększaniu piersi rozpoczniesz już następnego dnia po zabiegu. Fizjoterapeuta odwiedzi Cię na oddziale i pokaże, jak przemieszczać się bez bólu po operacji, a także przedstawi niezbędne czynności potrzebne w usprawnieniu procesu gojenia się tkanek. W takim wypadku w cenie operacji zagwarantowana jest również wizyta fizjoterapeuty Fizjomate na oddziale, a także ta w gabinecie fizjoterapeutycznym w pierwszym tygodniu po zabiegu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – dołącz do setek zadowolonych pacjentek, które skorzystały z fizjoterapii po powiększaniu piersi w Fizjomate. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Nasi fizjoterapeuci.

Pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Fizjoterapia po powiększaniu piersi – FAQ


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!