OBUDŹ W SOBIE
SIŁĘ KOBIECOŚCI

TRENING DLA KOBIET
Strona główna » Trening dla kobiet

Trening dla kobiet

Treningu dla kobiet to szczególne skupienie się na potrzebach i oczekiwaniach kobiet. Niezależnie czy chcesz poczuć się lepiej w swoim ciele, trochę zrzucić czy odkryć moc, którą w sobie nosisz. Razem będziemy w stanie osiągnąć Twój cel.

Oferta treningu dla kobiet

Naszą ofertę treningu dla kobiet wyróżnia szeroka ocena diagnostyczna umożliwiająca dobranie jak najlepszych metod treningowych, a także dbałość o atmosferę w trakcie ćwiczeń. Wiemy jak wiele jest w stanie znieść Twoje ciało dlatego współpracę zaczynamy od przeprowadzenia bardzo obszernego wywiadu dotyczącego stanu zdrowia. To pozwala nam lepiej rozumieć Twoje ciało i jego potrzeby. 

Poprzez wdrożenie odpowiednich ćwiczeń i technik jesteśmy w stanie poprawić wzorce ruchowe tak byś mogła funkcjonować bez bólu i sprostać codziennym wyzwaniom. W treningu dla kobiet kluczowe dla nas jest budowanie świadomości ciała wśród podopiecznych, by po prostu nauczyły się go słuchać. Trening nie musi być uciążliwym obowiązkiem do wypełnienia. Nauczymy Cię radości z ruchu, a efekty regularnej aktywności przewyższą Twoje oczekiwania.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje trening dla kobiet?

Gdy poznamy Twoje cele, a także ocenimy sprawność będziemy w stanie zaprogramować plan treningowy. Nie korzystamy z gotowych szablonów, objętość treningowa jest dostosowana pod Twoje możliwości. Koszt jednej sesji treningowej zaczyna się już od 150 zł. W zależności od planu warto rozważyć możliwość pakietów, decydując się na dłuższą współpracę możesz dzięki nim zaoszczędzić.

Ile trwa trening dla kobiet?

Trening dla kobiet z fizjoterapeutą trwa 55 - 60 minut. W tym czasie zostaje przeprowadzony wywiad, ocena posturalna oraz przeprowadzenie testów diagnostycznych, wspólnie omawiamy Twoje oczekiwania wobec współpracy. Określimy częstotliwość spotkań, która nie zaburzy planu Twojego tygodnia. Jednostka treningowa obejmuje rozgrzewkę oraz ćwiczenia główne. Trening dla nas to nie tylko wykonywanie ćwiczeń, to przede wszystkim wykorzystywanie potencjału swojego ciała oraz pokonywanie własnych słabości. Poza poprawą siły, mobilności oraz mocy nabierasz większej pewności siebie. Trening siłowy to najlepsza prewencja Twojego zdrowia.

Poznaj naszą ofertę.

Trening dla kobiet.

Wracasz do zdrowia po kontuzji czy po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie i formę? Wybierz funkcjonalny trening medyczny razem z Fizjomate. Treningi prowadzone przez naszych fizjoterapeutów i trenerów odbywają się na salach i w studiach treningowych, które są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt najlepszej jakości. Trening funkcjonalny to pełna gama ćwiczeń rozwijających nasze wzorce ruchowe. Nasi fizjoterapeuci z łatwością zaproponują Ci te najlepiej dopasowane do twoich aktualnych potrzeb i możliwości, tak aby przełożyły się one na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym. 

Na pierwszym medycznym treningu funkcjonalnym nasz fizjoterapeuta przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz rozległą diagnostykę funkcjonalną. Wszystko to w celu stworzenia dla Ciebie indywidualnie skrojonego pod Twoje potrzeby, cele oraz aktualne możliwości. W Fizjomate nie korzystamy z gotowych planów treningowych, każda osoba jest wyjątkowa i dla każdego tworzymy specyficzny plan usprawniania.

Trening dla kobiet siłowy

To właśnie trening siłowy niesie za sobą najwięcej korzyści dla zdrowia. Nie tylko poprawia Twoją wydolność i moc, ale także zwiększa gęstość kości czy wytrzymałość mięśni i ścięgien. Redukuje stres na który nieustannie jesteśmy narażani, co za tym idzie poprawia samopoczucie dzięki wydzielaniu endorfin. Przy okazji poprawia Twoją sylwetkę i normalizuje poziom hormonów.

Trening dla kobiet początkujących

Jeśli chcesz poznać możliwości swojego ciała i jednocześnie zadbać o swoje zdrowie to trafiłaś w najlepsze miejsce. Nasz zespół fizjoterapeutów i trenerów po szerokiej diagnostyce dobierze dla Ciebie właściwe ćwiczenia. Kluczowe dla nas jest budowanie Twojej świadomości ciała, dzięki czemu docelowo będziesz mogła trenować samodzielnie.

Trening dla kobiet po ciąży

Ciało kobiety po porodzie ulega wielu zmianom właśnie dlatego warto poznać swoje ciało na nowo. Po wielu przejściach potrzebuje troski i cierpliwości, by sprawnie przejść do kolejnych wyzwań. W opiece poporodowej najważniejsza jest wizyta u fizjoterapeuty uroginekologicznego w celu oceny tkanek po porodzie, a następnie wdrożenie stopniowej aktywności oraz wzmacnianie mięśni. Ćwiczenia siłowe pozwolą Ci wyzwolić moc, którą masz w sobie

Nasi trenerzy.

Pokierują Cię w rozwoju fizycznym.

FAQ.

Trening dla kobiet.


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!