POCZUJ
PRAWDZIWĄ SIŁĘ

TRENING SIŁOWY
Strona główna » Trening siłowy

Trening siłowy

Trening siłowy to proces, w którym poddajesz swój organizm stopniowo rosnącemu obciążeniu, w celu adaptacji i uzyskania wielu korzyści. Regularne treningi siłowe spowodują zwiększenie siły, pozytywnie wpłyną na wiele układów ciała, a także pomogą w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Oferta treningu siłowego z fizjoterapeutą

Trening siłowy to wspaniałe narzędzie do pracy z własnym ciałem. Pozwala zachować zdrową sylwetkę, dzięki czemu wzrasta nasza pewność siebie. Poprzez trening siłowy zwiększamy siłę, a to sprawia, że łatwiej jest nam funkcjonować w życiu codziennym i być odpornym na kontuzję. Poza tym wprowadza szereg korzystnych zmian we wszystkich układach organizmu od kostnego, przez krwionośny, po hormonalny, w związku z tym czujemy się lepiej oraz dbamy o zdrowie. 

Zacznij przygodę treningu siłowego z fizjoterapeutą i trenerem Fizjomate, a: 

  • nauczysz się poprawnie ćwiczyć i dbać o technikę,

  • zwiększysz swoją siłę fizyczną,

  • zbudujesz formę,

  • poprawisz samopoczucie,

  • będziesz mniej podatny na urazy i bóle,

  • zadbasz o zdrowie.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje trening siłowy z fizjoterapeutą?

Koszt miesięcznego treningu siłowego z fizjoterapeutą zależy od ilości spotkań w tygodniu. Pojedyncza jednostka treningowa kosztuje 180zł. Aby uzyskać korzystne efekty większość z naszych podopiecznych trenuje 2-3 razy w tygodniu. Z tego powodu stworzyliśmy pakiet 8 i 12 treningów, dzięki którym jednocześnie oszczędzasz i dbasz o formę. Jeżeli trenujesz z nami dłużej, polecasz swoim znajomym lub zmotywowałeś drugą połówkę do treningu przygotujemy dla Ciebie jeszcze lepsze, indywidualnie dobrane oferty.

Skorzystaj z naszej promocji i wybierz interesujący Cię pakiet:

  • “Odkryj w sobie siłę” - pakiet 8 treningów

  • “Uwolnij swoją pełną moc” - pakiet 12 treningów

Ile trwa trening siłowy z fizjoterapeutą?

Pojedynczy trening siłowy z fizjoterapeutą Fizjomate trwa około 60 minut. W tym czasie pokażemy Ci jak wykonać prawidłową rozgrzewkę oraz poprowadzimy Cię w treningu właściwym, indywidualnie dobranym do Twoich możliwości. Regularnie wykonywany godzinny trening 2-3 razy w tygodniu pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie, zdrowie i pomoże zbudować formę.

Poznaj naszą ofertę.

Trening siłowy z fizjoterapeutą.

Chcesz zacząć ćwiczyć na siłowni? Szukasz klimatycznego miejsca z indywidualnym podejściem? Chciałbyś zadbać o swoje zdrowie i zbudować formę? Świetnie trafiłeś. W Fizjomate pomożemy Ci niezależnie od poziom wytrenowania i doświadczenia. Zapisz się na pierwszy trening już dziś.

Trenig siłowy dla początkujących

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z treningiem nasi trenerzy zadbają o to, abyś poznał poprawną technikę ćwiczeń, nauczył się dobrze rozgrzewać i bezpiecznie wykonywać powierzone ruchy. Nie zabraknie luźnej atmosfery, elastycznego dopasowania godzin treningów i oczywiście dobrej kawki. 

Na pierwszej wizycie nasz trener przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad i wykona diagnostykę funkcjonalną, dzięki której wskaże Ci elementy, nad którymi warto popracować. Wspólnie ustalicie cele treningowe, godziny treningów i tygodniową częstotliwość. Pozostało tylko wskoczyć w wygodne ubranie. Widzimy się wkrótce.

Trening siłowy dla średniozaawansowanych

Znasz już podstawy treningu? Ćwiczyłeś wcześniej sam na siłowni lub z innym trenerem? Szukasz nowego miejsca lub trenera, który pokieruje Cię w rozwoju fizycznym? Świetnie się składa. Dysponujemy małymi, klimatycznymi studiami treningowymi, w których ćwiczenia zamieniają się w przyjemność, a Ty możesz bezpiecznie osiągać swoje cele.

Na pierwszym treningu zapytamy Cię m.in o Twoje wcześniejsze doświadczenia z ćwiczeniami, obecne cele i częstotliwość treningów, a także przeprowadzimy szereg testów funkcjonalnych. Pozwoli nam to zaplanować długofalowy rozwój fizyczny dopasowany do Ciebie.

Trening siłowy dla zaawansowanych

Trenujesz regularnie od kilku lat? Szukasz miejsca i osoby, która pomoże Ci w dalszym rozwoju? Chciałbyś uwolnić się od tworzenia planów pod siebie i powierzyć swój rozwój trenerowi? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Zajmiemy się Twoim dalszym rozwojem fizycznym, wprowadzimy zaawansowane formy treningu, pomożemy w kwestii regeneracji i dbania o prewencję kontuzji. Koniec ze stagnacją i znużeniem. 

W ramach pierwszej konsultacji spytamy Cię o Twoje obecne cele, wcześniejsze doświadczenia treningowe, metody treningowe, którymi pracowałeś i inne dyscypliny, które uprawiasz. Wykonamy diagnostykę funkcjonalną, a w ramach potrzeby zaplanujemy testy siłowe i innych zdolności motorycznych, które przeprowadzimy w celu dokładniejszej analizy. Ustalimy częstotliwość i godziny treningów. Niech siła będzie z Tobą. Zapisz się już dziś.

Nasi trenerzy.

Pokierują Cię w rozwoju fizycznym.

FAQ.

Trening siłowy.


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!