ŻYJ
KOMFORTOWO

TRENING FUNKCJONALNY
Strona główna » Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny to rodzaj ćwiczeń stosowanych zarówno podczas rehabilitacji, na siłowni i klubach fitness. Nowoczesny trening funkcjonalny bazuje na ruchach wielostawowych i wielopłaszczyznowych inspirowanych czynnościami dnia codziennego. 

Oferta treningu funkcjonalnego z fizjoterapeutą

Nowoczesny trening funkcjonalny to doskonała metoda treningowa do pracy nad własnym ciałem. Dzięki pracy nad naszymi wzorcami ruchowymi poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, poprawiamy funkcjonowanie całego organizmu. Funkcjonalny trening medyczny czerpie najbardziej wartościowe elementy z wielu innych metod treningowych. Znajdą się tu elementy treningu siłowego, wytrzymałościowego czy koordynacyjnego. Natomiast nadrzędnym celem pozostaje ogólna sprawność, która przekłada się na komfort funkcjonowania w życiu codziennym.

Nie jest to jednak narzędzie służące tylko i wyłącznie do treningu zdrowych osób. Zastosowanie medycznego treningu funkcjonalnego świetnie sprawdza się także podczas powrotu do zdrowia po kontuzji, zabiegu lub podczas walki z bólem aparatu ruchu.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje trening funkcjonalny z fizjoterapeutą?

Pojedyncza jednostka treningowa kosztuje od 150 złotych. Natomiast miesięczny koszt treningu funkcjonalnego jest ściśle uzależniony od ilości jednostek treningowych odbytych w jednym tygodniu. Zazwyczaj są to 2 lub 3 spotkania. Jest to optymalna ilość, aby uzyskać korzystne efekty, które niesie ze sobą trening funkcjonalny. 

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom stworzyliśmy pakiety treningowe, które sprawiają, że dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną jest jeszcze prostsze i tańsze. Skorzystaj z naszej promocji i zadbaj o swoje zdrowie:

  • “Odkryj w sobie siłę” - pakiet 8 treningów

  • “Uwolnij swoją pełną moc” - pakiet 12 treningów

Ile trwa trening funkcjonalny z fizjoterapeutą?

Pojedyncza jednostka treningowa trwa około 60 minut. Jest to czas, w którym nauczymy Cię jak prawidłowo rozgrzać się przed treningiem funkcjonalnym, a także poprowadzimy Cię w treningu właściwym. Będzie on dostosowany pod twoje indywidualne potrzeby i możliwości. Dzięki niemu zbliżysz się do wcześniej postawionych celów. Nowoczesny trening funkcjonalny wykonywany 2-3 razy w tygodniu pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie, samopoczucie oraz pomoże Ci w zbudowaniu Twojej wymarzonej formy, a także zmniejszy ryzyko doznania urazu. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sportem i treningami na widoczne i odczuwalne efekty nie będziesz musiał długo czekać. Zaczniesz je zauważać z treningu na trening. Wzorce będą ulegały poprawie, siła rosła, a samopoczucie będzie tylko coraz lepsze.

Poznaj naszą ofertę.

Trening funkcjonalny z fizjoterapeutą.

Wracasz do zdrowia po kontuzji czy po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie i formę? Wybierz funkcjonalny trening medyczny razem z Fizjomate. Treningi prowadzone przez naszych fizjoterapeutów i trenerów odbywają się na salach i w studiach treningowych, które są zaopatrzone w profesjonalny sprzęt najlepszej jakości. Trening funkcjonalny to pełna gama ćwiczeń rozwijających nasze wzorce ruchowe. Nasi fizjoterapeuci z łatwością zaproponują Ci te najlepiej dopasowane do twoich aktualnych potrzeb i możliwości, tak aby przełożyły się one na lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym. 

Na pierwszym medycznym treningu funkcjonalnym nasz fizjoterapeuta przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad oraz rozległą diagnostykę funkcjonalną. Wszystko to w celu stworzenia dla Ciebie indywidualnie skrojonego pod Twoje potrzeby, cele oraz aktualne możliwości. W Fizjomate nie korzystamy z gotowych planów treningowych, każda osoba jest wyjątkowa i dla każdego tworzymy specyficzny plan usprawniania.

Nasi trenerzy.

Pokierują Cię w rozwoju fizycznym.

FAQ.

Trening funkcjonalny.


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!