BĄDŹ GOTOWY
NA KAŻDE WYZWANIE

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE LESZNO

Przygotowanie motoryczne Leszno

Uprawiasz sport? Chcesz się do niego dobrze przygotować albo poprawić swoje wyniki? Nie chcesz tracić czasu z powodu kontuzji? Przygotowanie motoryczne jest dla Ciebie. Sprawdź jak możemy Ci w tym pomóc!

Przygotowanie motoryczne - co to jest?

Przygotowanie motoryczne to wszelkie działania, które mają poprawić Twoje zdolności i przygotować Cię jak najlepiej do dyscypliny sportowej. Przygotowanie motoryczne skupia się na takich aspektach jak zwiększenie siły i mocy, poprawie Twojej wydajności i wydolności. Nie jest ono zarezerwowane tylko i wyłącznie dla zawodowców. Każdy sportowiec amator zyska z treningów przygotowania motorycznego. Treningi pełnią także rolę profilaktyczną, która będzie chroniła Cię przed kontuzjami.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Oferta przygotowania motorycznego

W przygotowaniu motorycznym stawiamy na indywidualność. Każdy szczegół treningu będzie zależny od wielu zmiennych takich jak m.in. Twoja dyscyplina, wcześniejsze kontuzje, aktualna forma. Wszystkie elementy porządkujemy na pierwszej wizycie przez obszerny wywiad oraz badanie w aktywnej formie. Nasi trenerzy przygotowania motorycznego podczas badania stosują szereg testów ogólnych, jak i specyficznych pod Twój sport. Dopiero na podstawie zebranych danych i ustaleniu celu, który będzie nam przyświecał, tworzymy szczegółowy i spersonalizowany plan działania.  Plan jest kompleksowy, gdyż oprócz samych treningów obejmuje także regenerację i regularne testy, które będą wyznacznikami progresu.

Przygotowanie motoryczne jest skierowane do osób, które chcą:

  • poprawić wyniki sportowe,

  • zapobiegać kontuzjom,

  • przygotować się do dyscypliny sportowej np. piłki nożnej, sportów walki czy sezonu narciarskiego.

Ile kosztuje przygotowanie motoryczne w Lesznie?

Pojedyncza konsultacja przygotowania motorycznego kosztuje 200 zł. Osiąganie rezultatów wymaga systematycznej pracy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety, dzięki którym możesz ćwiczyć więcej w mniejszej cenie.

  • pakiet 4 treningów - 720 zł (180 zł za każdy)

  • pakiet 8 treningów - 1280 zł (160 zł za każdy)

Nasi trenerzy – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!