WRÓC DO
AKTYWNOŚCI
BEZ BÓLU

TRENING MEDYCZNY LESZNO

Trening medyczny Leszno

Jesteś po operacji bądź kontuzji? Odczuwasz ból? Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Trening medyczny może być rozwiązaniem dla Ciebie. Odpowiednio zaplanowany i dobrze dobrany ruch pomoże przyśpieszyć Twój powrót do zdrowia. Potwierdzają to badania, jak i setki podopiecznych, z którymi współpracowaliśmy. Trening medyczny w Lesznie prowadzony jest przez fizjoterapeutów z wykształceniem przygotowania motorycznego, którzy szczegółowo zadbają o Twoje bezpieczeństwo i powrót do zdrowia.

Trening medyczny terapeutyczny

Forma treningu medycznego będzie różniła się w zależności od Twojego aktualnego stanu, wieku i celów, dlatego nie musisz obawiać się o to czy dasz radę. Nasi specjaliści na pierwszej wizycie przeprowadzą dokładny wywiad i badanie oceniające możliwości Twojego ciała, po czym wprowadzą pierwsze ćwiczenia. Możesz mieć pewność, że każdy szczegół treningu, włącznie z Twoimi odczuciami będzie miał dla nas znaczenie.

Sama terapia manualna może być niewystarczająca przy powrocie do zdrowia i sportu. Ruch pomoże przyśpieszyć gojenie się tkanek, zwiększyć siłę mięśni, zbudować wytrzymałość, czyli kluczowe elementy dla odzyskania pełnej sprawności. Trening medyczny wykorzystuje szeroką gamę ćwiczeń od lżejszych z gumami i własnym ciężarem ciała po cięższe ćwiczenia ze sztangami i hantlami.

Dla kogo zalecamy trening medyczny?

  • dla osób z problemami bólowymi np. ból pleców, ból kolan

  • dla osób po operacjach np. endoproteza, stabilizacja, rekonstrukcja

  • dla osób po kontuzjach np. skręcenie kostki, naderwanie mięśni

  • dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie w każdym wieku

Zmaksymalizuj swój powrót do sprawności. Zacznij już dziś!

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje trening medyczny w Lesznie?

Koszt pojedynczego treningu medycznego wynosi 200zł. Zdajemy sobie sprawę, że powrót do zdrowia bywa dłuższym procesem, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety treningów, dzięki którym możesz ćwiczyć więcej w niższej cenie. W przypadku kupna pakietu 4 wizyt koszt wynosi 720zł (80 zł mniej), a w pakiecie 8 wizyt 1280zł (320 zł mniej).

W ramach treningu otrzymujesz profesjonalne wsparcie z konkretnym planem powrotu do zdrowia i zadania domowe w postaci ćwiczeń. Wszystkie treningi przeprowadzane są w dużym i nowoczesnym studiu treningowym. Wróć jak najszybciej do zdrowia i skontaktuj się z nami!

Nasi trenerzy – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

FAQ.

Trening medyczny Leszno.


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!