Strona główna » Ewa Lazarek

Ewa Lazarek

fizjoterapeuta
 • Pokażę Ci jak żyć bez bólu pleców i karku.
 • Wspólnie zadbamy o Twoją sprawność.
 • Pomagam w dolegliwościach żuchwy czy kończyny górnej.
 • Zaplanuję Twój powrót do aktywności po kontuzji.
 • Nauczę Cię jak zarządzać stresem.
 • Zadbam o Twój wzorzec oddechowy, byś oddychał/a pełną piersią.

W czym mogę Ci pomóc?

Fizjoterapia ortopedyczna

Fizjoterapia po operacji

Fizjoterapia oddechowa

Rehabilitacja po artroskopii stawu

Rehabilitacja po zwichnięciu

Rehabilitacja po skręceniu

Rehabilitacja po złamaniu

Poznaj mnie. 

Działajmy razem.

Prawdziwa pasja narodziła się we mnie w młodzieńczych latach na piłkarskim boisku. To właśnie “dzięki” niej doznałam kontuzji kolana i doświadczyłam na własnej skórze czym jest fizjoterapia, która pochłonęła mnie bez reszty. Z perspektywy czasu opisałabym to czym się zajmuję jednym cytatem: Jeśli lekarze ratują życie, to fizjoterapeuci sprawiają, że jest ono warte życia.

Nieustanna praca nad moim warsztatem pozwala mi na pomoc pacjentom w zapomnieniu o bólu, który towarzyszył im często przez wiele lat. Proces powrotu do zdrowia jest dla mnie nie tylko wykonywaniem technik manualnych i ćwiczeń, ale przede wszystkim edukacją o kontuzjach, regeneracji i funkcjonowaniu ciała. W swojej pracy staram się inspirować moich podopiecznych do czerpania dziecięcej radości z wszechstronnych aktywności.

To właśnie sumienna praca wykonywana każdego dnia i wytrwałość są dla mnie definicją sukcesu mojego i moich pacjentów. Pokażę Ci jak odzyskać komfort życia, na jaki zasługujesz.

Solidny plan

1

Współpraca

2

Profesjonalizm

3

Zaangażowanie

4

Blog.

Przeczytaj moje artykuły.

Dlaczego pachwina boli?

Napięte mięśnie czworoboczne – jak sobie pomóc?

Sms – owa szyja – przyczyną bólu karku?

Rwa kulszowa – czy jest się czego bać?

Czy dyskopatia boli?

Nie trać tchu – o ratunku w bezdechu sennym

Szkolenia.

Poznaj mój warsztat.

 • Trening funkcjonalny: Movement Expert
 • Blackroll Breathing
 • Terapia manualna w ujęciu klinicznym
 • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
 • Wywiad i badanie trzewne
 • Postępowanie terapeutyczne w terapii blizn
 • Przepona i jej systemowe korelacje
 • Kinesiotaping

Zaufali nam ludzie

Do Pani Ewy Lazarek zgłosiłem się z powtarzającymi się kontuzjami łydki, które odnosiłem podczas gry w koszykówkę. Pani Ewa najpierw przeprowadziła dokładny i wnikliwy wywiad. Później w profesjonalny sposób przeprowadziła sesje fizjoterapii. Gdy ból ustąpił całkowicie, na kolejnych spotkaniach pani Ewa pokazała mi ćwiczenia wzmacniające oraz stabilizujące postawę. Sesje zawsze przebiegały w miłej, przyjaznej atmosferze. Po każdej dostawałem pełną informację dotyczącą stanu mojego zdrowia oraz zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu. Czułem się całkowicie i profesjonalnie zaopiekowany. Kontuzja do tej pory nie powróciła. Dziękuję.

Bartosz, 36 lat

Bardzo polecam Ewę! Przyszłam sztywna z dużym bólem, a wyszłam jak nowo narodzona. Wizyty są bezbolesne, w super atmosferze. Czuję się bardzo dobrze zaopiekowana również między wizytami. Polecam każdemu komu zależy nie tylko na doraźnej pomocy, ale znalezieniu źródła i rozwiązaniu problemu.

Angelika, 23 lata

Trafiłem do Ewy z bólem pleców, a wyszedłem z wyleczoną sprzed lat kontuzją. Plecy też już nie bolą. Kompleksowe podejście, ciągły monitoring postępów i analiza zmian. Ewa adaptowała terapię i ćwiczenia do zmieniających się uwarunkowań. I o ile to wystarczyłoby większości fizjoterapeutów, to Ewa dodatkowo wprowadziła odpowiedni mental i był on na tyle skuteczny, że problem mięśniowy z którym nie radziłem sobie przez wiele lat różnych zabiegów, tym razem wziąłem za rogi i wypracowałem poprawę. Zdecydowanie polecam.

Krzysztof, 40 lat

Przyjmuję w

Istra
ul. Główna 102a, Wrocław
Fizjoterapia

Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!