ODZYSKAJ
SPRAWNOŚĆ

FIZJOTERAPIA  PO OPERACJI LESZNO
Strona główna » Fizjoterapia Leszno » Fizjoterapia po operacji Leszno

Fizjoterapia po operacji Leszno

Operacja to poważna ingerencja w tkanki naszego organizmu. Bezpośrednio po niej okolica operowana jest osłabiona, bolesna, mniej ruchoma, a także całe ciało odczuwa skutki zabiegu. Sprawdź w czym może pomóc Ci fizjoterapia po operacji.

Rehabilitacja po operacji - skuteczna fizjoterapia

Fizjoterapia po operacji przyśpieszy Twój powrót do zdrowia. Wczesne wprowadzenie terapii manualnej połączonej z ruchem wpływa pozytywnie na gojenie tkanek, jak i zmniejszenie bólu. Pamiętaj, że wszelkie działania bezpośrednio po operacji podejmujemy wyłącznie na podstawie zaleceń lekarskich, dlatego nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Fizjoterapia pooperacyjna to proces, który może trwać od kilku do kilkunastu tygodni w zależności od wykonywanej operacji. Podczas pierwszej wizyty u naszego fizjoterapeuty w Lesznie dowiesz się o przewidywanym czasie rehabilitacji i Twojego powrotu do pełnej sprawności.

Oferta fizjoterapii pooperacyjnej w Lesznie

Rehabilitacja pooperacyjna to przede wszystkim proces. Czas gojenia tkanek zależy od wielu czynników np. rodzaju operacji, wieku czy stylu życia. Na pierwszej wizycie omówimy to co zostało zoperowane, jakie będą cele Twojego leczenia oraz dokładnie zbadamy Twój stan po operacji. Będzie to bazą dla fizjoterapeuty pod ułożenie szczegółowego i indywidualnego planu fizjoterapii. Leczenie obejmuje zabiegi mobilizujące bliznę, zmniejszające obrzęk, rozluźniające nadmierne napięte okolice oraz ćwiczenia przywracające Ci wytrzymałość i siłę. Ważnym elementem po operacji, niestety często pomijanym, jest dbanie o ogólną siłę i kondycję ciała.  Specjaliści Fizjomate w Lesznie zadbają o to, żeby nie pominąć żadnego z powyższych elementów. Nasz wspólny cel to Twoje zdrowie.

Oferujemy Ci pomoc m.in. w:

  • rehabilitacji po operacji kręgosłupa,

  • rehabilitacji po operacji stawu biodrowego (biodra),

  • rehabilitacji po operacji stawu kolanowego (kolana),

  • rehabilitacji po operacji stawu skokowego (kostki),

  • rehabilitacji po operacjach stawu barkowego (barku),

  • rehabilitacji pooperacyjnej stawu łokciowego,

  • rehabilitacji pooperacyjnej ręki,

  • rehabilitacja po zabiegach artroskopowych i endoprotezoplastykach,

  • rehabilitacja po rekonstrukcji ACL,

  • oraz po wielu innych zabiegach ortopedycznych.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje rehabilitacja po operacji w Lesznie?

Wizyta różni się w zależności od Twojego stanu po operacji. Wizyta opiera się głównie na treningu medycznym, jednak fizjoterapeuta dobierze najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Elementem, który przyśpieszy Twój powrót do zdrowia będzie instruktaż mobilizacji blizny czy ćwiczenia, które otrzymasz jako zadanie domowe. Stawiamy na kompleksową współpracę.

Cena pojedynczej wizyty w Lesznie wynosi 200zł. Zdajemy sobie sprawę, iż powrót do zdrowia wymaga regularnej pracy, w tym celu stworzyliśmy pakiety, które pozwolą Ci na współpracę w niższej cenie! Oferujemy pakiet 4 wizyt, w którym cena za pojedynczą wizytę wynosi 180 zł (łącznie mniej o 80 zł) oraz 8 wizyt z ceną 160 zł za spotkanie (łącznie mniej o 320 zł).

Wróć sprawnie i szybko do sprawności po operacji, zapisz się na rehabilitację po operacji już dziś! Zobacz gdzie jesteśmy dostępni w Lesznie!

Nasi fizjoterapeuci pomogą Ci w powrocie do zdrowia

Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!