POKONAJ URAZY
I KONTUZJE

FIZJOTERAPIA ORTOPEDYCZNA LESZNO
Strona główna » Fizjoterapia Leszno » Fizjoterapia ortopedyczna Leszno

Fizjoterapia ortopedyczna Leszno

Fizjoterapia ortopedyczna to najważniejszy element powrotu do zdrowia po wykonanych zabiegach i urazach narządu ruchu. Ścisła współpraca z fizjoterapeutą jest kluczowa, aby osiągnąć jak najszybszą sprawność. Nie zwlekaj i wróć do aktywności z naszym zespołem Lesznie!

Czym jest fizjoterapia ortopedyczna?

Fizjoterapia ortopedyczna to połączenie terapii manualnej i treningów medycznych, których celem jest przywrócenie pacjenta do jak najlepszej sprawności i aktywnego życia.  Rehabilitacja powinna rozpocząć się jak najszybciej to możliwe, czyli już od pierwszych dni po operacji. Od samego początku stawiamy na indywidualizm, dlatego każdy etap Twojego powrotu do zdrowia jest szczegółowo planowany pod Twoje cele i aktualne potrzeby.

Oferta fizjoterapii ortopedycznej w Lesznie

Fizjoterapię ortopedyczną w Lesznie prowadzą wykwalifikowani fizjoterapeuci z wykształceniem przygotowania motorycznego, aby jak najlepiej zaopatrzyć każdy etap rehabilitacji od stanu bezpośrednio po operacji, aż do powrotu do pełnej aktywności. Metody rehabilitacji będą się różnić w zależności do jakiego sportu planujesz wracać. Powrót do piłki nożnej będzie wymagał innych ćwiczeń i planu niż powrót do narciarstwa, ale bez obaw. Nie musisz się tym martwić. Fizjoterapeuci Fizjomate dołożą wszelkich starań, abyś jak najszybciej wrócił do pełni sił i swojego ulubionego sportu.

Zajmujemy się fizjoterapią ortopedyczną po:

Metody fizjoterapii ortopedycznej

Rehabilitacja wymaga ścisłej współpracy pomiędzy fizjoterapeutą i pacjentem. Stałe kontrolowanie Twoich symptomów i osiągnięć pozwoli na lepsze dobranie aktualnych metod terapii. Fizjoterapia ortopedyczna składa się z terapii manualnej, która wstępnie zmniejszy ból i zmobilizuje Twoje tkanki po urazie m.in. bliznę. Jednak z czasem musi ona ustąpić aktywnym formom w postaci ćwiczeń, które będą budowały wytrzymałość, siłę i szybkość oraz co najważniejsze zapobiegały ponownym kontuzjom. Już na pierwszej wizycie po zebraniu obszernego wywiadu i badania przedstawimy plan Twojej rehabilitacji i jej przybliżony czas. Dlaczego przybliżony? Powrót do zdrowia u każdej osoby wygląda inaczej, dlatego stale weryfikujemy nasze działania i wprowadzamy odpowiednie metody fizjoterapii ortopedycznej dobrane pod Twój aktualny stan. Zastanawiasz się jak będzie wyglądała Twoja rehabilitacja w Lesznie? Skontaktuj się z nami.

Pomagamy we Wrocławiu i Lesznie.
Działamy razem.

Pon. - Sob. - 7:00 - 21:00

Dokładna lokalizacja zależna od wyboru specjalisty.

Ile kosztuje fizjoterapia ortopedyczna w Lesznie?

W ramach wizyty otrzymujesz profesjonalną opieką w nowoczesnym studio oraz indywidualnie ułożony plan powrotu do zdrowia. Nasi fizjoterapeuci podczas wizyty pracują głównie treningiem medycznym, z dodatkową możliwością użycia kinesiotapingu i elektrostymulacji. Czas pojedynczego spotkania wynosi około 1h.

Koszt jednorazowej wizyty wynosi 200zł. Wiemy, że osiągnięcie pełnej sprawności wymaga regularnej pracy, dlatego dostępne są pakiety, dzięki którym możesz wykupić większą ilość spotkań w niższej cenie. Pakiet 4 wizyt kosztuje 720 zł (łącznie 80 zł mniej). Pakiet 8 wizyt to koszt 1280 zł (łącznie 320 zł mniej).

Nasi trenerzy – pomogą Ci w powrocie do zdrowia.

FAQ – Fizjoterapia ortopedyczna Leszno.


Zapisz się do newslettera JUŻ DZIŚ i KORZYSTAJ Z WYJĄTKOWYCH OFERT!